Vi som jobbar här

Kontaktpersoner

Helene Degerfelt

Rektor gymnasium Danvikstull/Nacka

0728-575640
helene.degerfelt@magelungen.com

Fredrik Brohmé

Bitr Rektor och lärare

076 171 62 03
fredrik.brohme@magelungen.com

Börje Forsgård

Intendent

073 545 21 47
borje.forsgard@magelungen.com

Annie Matsson

Socialpedagog

073 51 63 795
annie.matsson@magelungen.com

Jenny Berg

Bitr rektor och förstelärare

076 168 49 96
jenny.berg@magelungen.com

Liselott Uddsäter

Studie-och yrkesvägledare

073 528 54 67
liselott.uddsater@magelungen.com

Loredana Ciambriello

Specialpedagog

073 533 03 63
loredana.ciambriello@magelungen.com

Peter Eckerström

Praktiksamordnare

076 168 75 51
peter.eckerstrom@magelungen.com

Sofi Nilsson

Studie- och yrkesvägledare

Föräldraledig
sofi.nilsson@magelungen.com

Christina Ettefalk

Skolsköterska

070 456 56 01
christina.ettefalk@magelungen.com

Kontaktpersoner

Helene Degerfelt

Rektor gymnasium Danvikstull/Nacka

0728-575640
helene.degerfelt@magelungen.com

Fredrik Brohmé

Bitr rektor och lärare på Gymnasite Danvikstull/Nacka

076-171 62 03
fredrik.brohme@magelungen.com

Jenny Berg

Bitr rektor och förstelärare

076 168 49 96
jenny.berg@magelungen.com

Loredana Ciambriello

Specialpedagog på Gymnasiet Danvikstull/Nacka

073-533 03 63
loredana.ciambriello@magelungen.com

Peter Eckerström

Praktiksamordnare

076 168 75 51
peter.eckerstrom@magelungen.com

Börje Forsgård

Intendent

073 545 21 47
borje.forsgard@magelungen.com

Annie Matsson

Socialpedagog

073 51 63 795
annie.matsson@magelungen.com

Sofi Nilsson

Studie- och yrkesvägledare

Föräldraledig
sofi.nilsson@magelungen.com

Kristina Laurell

Skolpsykolog

072 300 54 96
kristina.laurell@magelungen.com

Hitta hit

Hästholmsvägen 28,
Nacka, Sverige

Visa karta