Vi som jobbar här

Kontaktpersoner

Helene Degerfelt

Rektor gymnasium Danvikstull/Nacka

0728-575640
helene.degerfelt@magelungen.com

Fredrik Brohmé

Bitr Rektor och lärare

076 171 62 03
fredrik.brohme@magelungen.com

Jenny Berg

Bitr rektor och förstelärare

076 168 49 96
jenny.berg@magelungen.com

Börje Forsgård

Intendent

073 545 21 47
borje.forsgard@magelungen.com

Erika Landin

Kurator


erika.landin@magelungen.com

Liselott Uddsäter

Studie-och yrkesvägledare / Ansvarar för antagningsfrågor

073 528 54 67
liselott.uddsater@magelungen.com

Loredana Ciambriello

Specialpedagog

073 533 03 63
loredana.ciambriello@magelungen.com

Erik Selin

Idrottslärare


erik.selin@magelungen.com

Oscar Skoglund

Lärarassistent

0763 46 04 59
oscar.skoglund@magelungen.com

Peter Eckerström

Praktiksamordnare

076 168 75 51
peter.eckerstrom@magelungen.com

Sofi Nilsson

Studie- och yrkesvägledare

076 161 68 37
sofi.nilsson@magelungen.com