Vi som jobbar här

Kontaktpersoner

Jenny Berg

Rektor Danvikstull

076 168 49 96
jenny.berg@magelungen.com

Fredrik Brohmé

Bitr Rektor och lärare

076 171 62 03
fredrik.brohme@magelungen.com

Helene Degerfelt

Bitr Rektor gymnasium Danvikstull

0728-575640
helene.degerfelt@magelungen.com

Börje Forsgård

Intendent

073 545 21 47
borje.forsgard@magelungen.com

Maja Sihlén

Specialpedagog

070-143 11 20
maja.sihlen@magelungen.com

Erik Selin

Idrottslärare


erik.selin@magelungen.com

Oscar Skoglund

Lärarassistent

0763 46 04 59
oscar.skoglund@magelungen.com

Peter Eckerström

Praktiksamordnare

076 168 75 51
peter.eckerstrom@magelungen.com

Sofi Nilsson

Studie- och yrkesvägledare

076 161 68 37
sofi.nilsson@magelungen.com

Annalena Hermansson

Skolsjuksköterska / måndag och torsdag

070 -456 56 01
annalena.hermansson@magelungen.com