Kontakta oss

Om du har frågor om

Verksamheter och skolor
08 556 93 191

info@magelungen.com

Om du vet vad du söker – ta kontakt med respektive enhet/skola

Magelungen Akademi
08 640 17 76

akademi@magelungen.com

Ekonomi och administration
08 556 93 190

ekonomi@magelungen.com

Kontaktpersoner

Mia Hübinette

Vice VD / kommunikation

070 60 80 586
mia.hubinette@magelungen.com

Marie Nyrén

Ekonomichef

073 502 12 69
marie.nyren@magelungen.com

Johanna Agri

Verksamhetschef

070 535 88 39
johanna.agri@magelungen.com

Karin Sollermark

Verksamhetschef

070 582 74 91
karin.sollermark@magelungen.com

Aiman Jihar

Skolchef Grundskola Magelungen

070 722 96 90
aiman.jihar@magelungen.com

Stefan Berg

Skolchef Magelungen Gymnasium

070 775 34 42
stefan.berg@magelungen.com