Kontakta oss

Om du har frågor om

Verksamheter

08 556 93 191
info@magelungen.com

Om du vet vilken enhet du söker hittar du kontaktuppgifter här

Skolor

När det gäller frågor om våra skolor – platstillgång, antagning mm
Ta kontakt med rektor på den skola som du söker
magelungen.com/skola/

Akademi Magelungen

08 640 17 76
akademi@magelungen.com

Ekonomi och administration

08 556 93 190
ekonomi@magelungen.com

Faktura adress

Magelungen Utveckling AB
Fack 2882
FE 2087
751 75 Uppsala

Pdf till: efakt.magelungenutveckling@devo.se

GLN: 7365564891444 (operatör Crediflow)

 

 

Kontaktpersoner

Mia Hübinette

Vice VD / kommunikation

070 60 80 586
mia.hubinette@magelungen.com

Marie Nyrén

Ekonomichef

073 502 12 69
marie.nyren@magelungen.com

Johanna Agri

Verksamhetschef

070 535 88 39
johanna.agri@magelungen.com

Karin Sollermark

Verksamhetschef

070 582 74 91
karin.sollermark@magelungen.com

Aiman Jihar

Skolchef Grundskola Magelungen

070 722 96 90
aiman.jihar@magelungen.com

Stefan Berg

Skolchef Magelungen Gymnasium

070 775 34 42
stefan.berg@magelungen.com